خانه هنرمندان ساری افتتاح شد

Share on whatsapp
Share on telegram
Print Friendly, PDF & Email
افتتاح خانه هنرمندان ساری

خانه هنرمندان ساری طی مراسمی با حضور جمعی از هنرمندان و هنردوستان و مسوولان استان مازندران در شب عید غدیر در سالن هلال‌احمر ساری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ساری، در این مراسم پس از خوشامدگویی رضا بازی‌برون، هنرمند پیشکسوت و عضو هیات موسس خانه هنرمندان ساری و اشاره به اینکه خانه هنرمندان، تشکل مردمی، غیرانتفاعی غیرسیاسی است و با ۱۴ زیرمجموعه هنری و وابسته به هنر، کار خود را آغاز می‌کند.
سپس مدیرعامل خانه گزارشی از چگونگی گردهمایی موسسان خانه هنرمندان ساری ارائه کرد و افزود که پروتکل‌هایی با آموزش‌و‌پرورش، کانون پرورش فکری شهرداری ساری و همچنین شهرداری ساری برای همکاری امضا شده است.
سخنران بعدی مهندس اسلامی، استاندار مازندران بود که ضمن تبریک عید غدیر و گرامیداشت هفته دولت بر اهمیت حمایت از هنر و هنرمندان تاکید کرد.
مهندس شروین کاظمی، شاعر پیشکسوت‌ سروده‌ای به مناسبت عید غدیر قرائت و پروفسور مصطفی مختاباد نیز در ارتباط با ارزش و اهمیت هنر هنرمند در جامعه سخنانی ایراد کرد و همچنین پیام خسرو‌سینایی، شاعر و فیلمساز بزرگ کشور و برخاسته از شهر ساری توسط رضا بازی‌برون برای حضار خوانده شد.
در این مراسم، گروه‌های موسیقی کلاسیک، محلی و سنتی آثاری را اجرا کردند و طنز سیاه‌بازی خواستگاری نیز به نمایش درآمد که همگی با استقبال حاضران روبه‌رو شدند.
در این مراسم دکتر یوسف‌‌نژاد نماینده مردم ساری و عضو هیات رییسه مجلس، عبدالحسین مختاباد خواننده پیشکسوت و جمع کثیری از هنرمندان و اعضای خانواده‌شان نیز حضور داشتند.
خانه هنرمندان ساری با انگیزه ترویج و تدریس هنر اصیل تشکیل شده و فعلا در یک خانه اجاره‌ای کار خود را آغاز کرده که تمام هزینه‌های آن توسط اعضای موسس تامین می‌شوند.

افتتاح خانه هنرمندان ساری

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *